Táncmaraton egész este gyakorlással

Salsa táncmaraton és gyakorló est, tánctanítással

Előző rendezvényünk:
Március 5. szombaton 18-22 óráig

Helyszín: Miami Tánciskola, Reménység ház, Vác, dr. Csányi körút 58.
Belépő: elővételben 1.200 ft/fő, a helyszínen 1.600 ft / fő

A következő tervezett rendezvényünk májusban lesz, ha kérsz róla értesítést, kérlek töltsd ki az alábbi mezőket.

  • Add meg kérlek a keresztneved
  • Írd meg itt és megkapom e-mailben!
  • Olyan címet adj meg kérlek, amit gyakran olvasol, hogy válaszolhassak...

 

Mi ez az egész, mit kell tudni róla?

Ez elsősorban táncóra és nem buli. Viszont az igazi célja, hogy átmenetet képezzen a tánctanulás és a szabad önálló tánc között. Az volt a tapasztalatom, hogy sokan hosszabb-rövidebb tánctanulás után is, nehezen tudták a gyakorlatban alkalmazni a tanultakat ezért ha elmentek valahova táncolni inkább visszatértek a jól megszokott “így szoktunk táncolni” formátumhoz, miközben már a tarsolyban volt jónéhány tánc alaplépése és figurája. Igaz, ezeket csak a táncórai környezetben és a csoporttal együtt táncolták, de gondolták miért ne menne ez akkor is, amikor elmegyek máshova és ott kell táncolni?

Bizony sokszor hallottam utólag, hogy nem ment olyan gördülékenyen.

Ezért van szükség a gyakorló estre, ami hidat képez a két világ között, és az újonnan tanult tánclépéseket, annyiszor lehet eltáncolni, hogy az a végére tényleg beépül és stabillá válik.

Mi van azokkal akik nem járnak rendszeresen órákra, ők is jöhetnek?

Miután itt az táncanyag független a többi órán tanított lépésektől, az aki először van nálunk nincs hátrányban azokhoz képest, akik járnak valamelyik csoportba. A maratonok nyitott rendezvények, melyeknek többek között az is célja, hogy akik nem tudnak egy hosszabb tanfolyam mellett elköteleződni, legyen lehetőségük alkalmilag megtanulni egy-egy táncot.

Mi a pontos menetrend?

18-20 óráig tánctanulás, kis pihenővel
20-22 óráig gyakorlás és össztánc, az elején vezetett formában, számolásra, zenére, utána pedig önállóan, szabadon kinek-kinek ereje és kedve szerint.
Természetesen a 4 órát nem kell végig táncolni, nyugodtan le lehet ülni kicsit megpihenni.

Az estet ha képekben kellene megjeleníteni, akkor ebben benne van a valóság, mert ez nálunk készült és nem egy albumból töltöttük le.

salsa táncmaraton vácon a miami tánciskolában

Én azt vettem észre, hogy a táncot kedvelő emberek, ritkán olvasnak végig hosszú weboldalas tájékoztatókat, ezért arra biztatlak, hogy gyere és próbáld ki.Ha esetleg mégsem erre számítottál, vagy úgy érzed, hogy ez nem neked való, akkor nem tartozol semmivel és még én fogom megköszönni, hogy adtál egy esélyt nekünk és eljöttél megnézni milyen a gyakorló estünk.

gyakorlo-est-helyszin-miami-tanciskola-vac-remenyseg-haz

Előzetes jelentkezéshez kérek töltsd ki az űrlapot.

  • Add meg kérlek a keresztneved
  • Írd meg itt és megkapom e-mailben!
  • Olyan címet adj meg kérlek, amit gyakran olvasol, hogy válaszolhassak...

Várlak szeretettel,
Igar Tibor
igar-tibor-miami-tanciskola-tanctanitas-vac-profilkep-2015