Esküvős táncnap

Május 6. szombat, bulitánc 1. rész és rocky alapok
Május 20. szombat, bulitánc 2. rész és mulatós táncok

Mit ígérünk Nektek?

Magánórás oktatás nélkül tudtok felkészülni az esküvői nyitótáncra.
A képzés azért áll több részből, mert egy alkalom alatt túl sok lenne mindent megtanulni, így viszont össze tudjátok válogatni, hogy melyik oktatás érdekel, vagy részt tudtok venni az összes órán.
Az oktatás formája:  kislétszámú csoportos foglalkozás, 5 pár lesz maximum a teremben

Időpontok:
Szombatonként 14.30-17 óráig Vácon a Görgey Artur utcai termünkben térkép

Tánctanfolyamunk több részből áll

Az esküvős táncnap első része  a nyitótánccal foglalkozik, amire a Nagy Nap során szükségetek lesz.
Bécsi keringőből kaptok egy látványos, mégis egyszerű koreográfiát, amit a vacsora után a bulikezdés előtt mutathattok be a vendégeknek.
Az oktatás lényege, kevés elmélet, sok gyakorlat.
A tanultakat természetesen az esküvőig még gyakorolni kell, de ebben segítségetekre lesz a videós anyag, amit a nyitótáncról kaptok.

A második és harmadik részben az esküvői bulitánccal és a mulatós/lagzis táncokkal foglalkozunk.
Sok esküvőn már Dj szolgáltatja a zenét, és a jegyespárok táncos aktivitása sokat dob a buli hangulatán. Nincs olyan stílus, amit folyamatosan tudna játszani a Dj vagy a zenekar és az esküvői repertoár is folyamatosan modernizálódik. Ehhez igazodik a tánctanulás is.
A bulitánc azért fontos, mert a nyitótánc után ezzel tudtok Ti is együtt bulizni a vendégekkel úgy, hogy ez a tánc megmarad egyszerű, laza és szabad szórakozásnak. Mutatunk nektek jópár olyan figurát, amitől a vendégek azt látják, jól nyomjátok a parketten ezeket a táncokat is.
A bulitánc mellett, egy kis rocky és a mulatós táncokat is megtanítjuk, ezért áll a bulitáncos oktatás két részből.

A második és harmadik részben a jegyespárokon kívül, jöhet a család többi tagja is, vagy a vendégek közül is bárki. Minden hölgyet, urat várunk, akik idén esküvőre hivatalosak és szeretnék a tánctanulást, egyszerűen, könnyedén elsajátítani.

Olyan bulitáncot tanítunk, amivel szélesebb zenei műfaj zenéire ugyanazt a lépéssort lehet táncolni

• Retro: magyar és nemzetközi slágerek
  • Latinos zenék
  • Esküvői mulatós zenék

A bulitánc az esküvők Jolly Joker tánca. Az előnye, hogy nem kell végigtanulni a teljes tánciskolai anyagot – cha cha cha, samba, rumba, tangó, egy tánc lesz, de azt szinte minden zenére lehet használni.

Kérdések-válaszok, az esküvős nap fontos dolgai

Miben kell jönni?
Egyszerű, utcai ruhában. Kényelmes puha talpú cipőt érdemes hozni, amennyiben a esküvői cipőben szeretnétek táncolni, jó ha azt is elhozzátok, de csak rövid időre érdemes átvenni, a tánctanuláshoz jobb egy sportcipő, vagy bármi olyan, aminek puha a talpa.

Lehet hozni saját zenét?
Igen, bár arra most nem lesz lehetőség, hogy erre készüljön el a tánc. A csoportos órán mindenkinek egyforma az alapsora, de ha ilyet szeretnétek egy magánórán van lehetőség arra, hogy egy táncot és a zenét tökéletesen testre szabjunk.

Hányan leszünk?
kb. 5 pár, azaz 10 fő

Mennyibe kerül?

Mind a három kurzusra jövünk
Elővételes jelentkezéssel 18.000 Ft/fő
Helyszíni jelentkezéssel 20.000 Ft/fő
Csak egy kurzusra jelentkezünk
Elővételes jelentkezéssel 6.500 Ft/fő
Helyszíni jelentkezéssel 7.500 Ft/fő

Előre kell jelentkezni?
Jobban jártok az elővételes jeletkezéssel és nekünk is szerencsés tudni, hogy mennyien leszünk így biztosított, hogy a táncteremben kényelmesen férünk el.

Hogyan tudtok előre jelentkezni?

Személyesen a tánciskolában vagy banki előreutalással. Amennyiben az utalást választjátok, kérlek írd bele a jelentkezésbe.

Hol lesz az oktatás?
Itt találsz térképet hozzánk, ebben a teremben tartjuk az esküvős táncnapot.

Ki tartja az órát?

Pál Saci és Igar Tibor táncoktatók

Pontosan tudjuk, hogy az esküvő előtt rövid az idő és nincs lehetőség a teljes tánciskolai anyag megtanulására. Számos esküvőn vagyunk ott személyesen is, mindig is érdekelt, hogy tényleg meg tudják-e a párok csinálni, amit tanítunk. Több év rutinja alatt kikristályosodott egy olyan stabil oktatási technika, hogy a legfélénkebb – ők botlábúnak hívnák magukat – párokból is kihozzuk a tökéletes nyitótáncot. Ui: nincs botlábú táncos, csak olyan, akinek még nem tanították meg a táncos alapelveket.

Meddig lehet jelentkezni?
Az esküvős táncnap előtti csütörtökig

Hogyan lehet előre jelentkezni?
Az alábbi űrlap kitöltéssel

Biztos, hogy ilyen rövid idő alatt ezt meg lehet tanulni?
Igen, már 8. alkalommal rendezzük az esküvős táncnapokat és minden táncot be tudtunk fejezni. A táncnapról utólag kaptok egy videós összefoglalót, amiben benne van az egész nap anyaga, kiemelve belőle a lényeget, de saját telefonnal is felvehetitek a táncokat.

Nem is olyan könnyű eldönteni, hogy mit szeretnétek táncolni?
Láttatok már pár táncot a YouTube-on, de úgy érzitek, Ti mások vagytok, mást szeretnénk.
Ebben az esetben a csoportos óra helyett a magánóra ad erre megoldást.
Könnyebb, ha tánc választás helyett, a zenét választjátok ki és arra már tudunk javaslatot adni, hogy mit lehet táncolni.

Inkább az esküvős magánóra érdekel

Várunk Benneteket a táncnapra!

Mariann és István esküvője Igar Tibor táncoktatás a Miami Tánciskolában Camelot Vác