Esküvős táncóra

A táncórával kapcsolatos minden fontosabb infót itt találtok meg

A tánctanulás megkezdése előtt a zenéket mindenképpen jó lenne kiválasztani és e-mailben, vagy a lenti üzenőn keresztül átküldeni. Ez érvényes akkor is, ha csak egy zenéből áll a tánc.
Ha a zene még csak ötlet szinten van, akkor elég egy pár zenéből álló kedvencek válogatás YouTube linkje, vagy egy olyan tánc videója, ami tetszik nektek.

Cipő: Az órára puha talpú kényelmes váltócipőben javasolt táncolni, normál utcai cipő nem jó és az esküvői szép cipő sem kell még, csak az utolsó táncórákra
Ruha: sima utcai, amiben bevásárolni mennél, az jó a táncra is

Az órák menete

A legtöbb esküvői táncra készülő egy héten egyszer jön táncra, ez lehet egy állandó, de akár minden alkalommal új időpontra egyeztetett is. Az első táncóra végén mindig egyeztetjük az aktuális következő órát.

Ami szerencsés:
– ha az esküvő előtti két hétben már nem kell koreográfiát tanulni, csak gyakorolni
– ha minden héten legalább 1×60 percben vagy 2×30 percben tudjátok gyakorolni a tanultakat
– ha még az esküvő előtt egyszer a valódi helyszínen is lehet csinálni egy gyakorló főpróbát

Az esküvő előtt 8-10 héttel érdemes a tánctanulást kezdeni, így az esküvő előtt 1-2 héttel biztosan kész a tánc és már csak egy helyszíni főpróba szükséges. ( erre nem mindig van lehetőség tanári segítséggel, de Ti mindenképpen próbáljatok egyet a helyszínen)

Hány óra alatt tanuljátok meg a táncot és mennyibe fog kerülni?

A táncos koreográfiára nehezebb olyan konkrét ajánlatot adni, mint esküvői tortára, vagy jegygyűrűre és nekünk is látni kell, hogyan mozogtok együtt, mennyire gyorsan tanultok táncot, de az első közösen eltáncolt óra után, már sokkal könnyebb erre a kérdésre választ adni.

A tánctanulás hosszát leginkább két dolog határozza meg
1. milyen hosszú a kiválasztott zene?
2. mennyit tudtok otthon gyakorolni két táncóra között

Táncórai díjak

60 perces óra egy vagy két fő részére: 8.000 Ft + teremdíj

Mi ez és mennyi ez a teremdíj?
A teremdíj annyit jelent, hogy más pár vagy táncos ebben az időben nem tartózkodhat a teremben csak a jegyespár és az oktató. Ez a nyugodt és intim tánctanulás talán legfontosabb feltétele.
60 perces óra esetén +2.000 Ft a teremhasználat díja

Természetesen ezek nem /főre vonatkoznak, hanem az óradíjhoz kerülnek hozzá. Az árak akkor is érvényesek, ha már kész a táncotok, otthon nem tudtok gyakorolni és a tükör miatt bejönnétek hozzánk gyakorolni

Árak teremdíjjal együtt
60 perces óra egy vagy két fő részére: 10.000 Ft
90 perces óra egy vagy két fő részére: 15.000 Ft

Táncóra csomagok kedvezménnyel

Mini csomag
– 4×60 perc magánóra 2 fő részére teremhasználati díjjal együtt
– 40.000 Ft helyett 39.000 Ft

Medium csomag
– 7×60 perc magánóra  2 fő részére teremhasználati díjjal együtt
– 70.000 Ft helyett 67.000 Ft
Extra csomag
– 10×60 perc  magánóra  2 fő részére teremhasználati díjjal együtt
– 100.000 Ft helyett 95.000 Ft

Nagyobb létszám esetén a órák díjazása + 3.000 Ft/fő

Térkép és kapcsolat De a naptár meghívásban szerepel a pontos helyszín is

Óralemondás

Itt találod részletesen leírva, ha mindenképpen le kell mondanotok az aktuális órát

Hogy működik ez az egész?

Ha megvan a zene, egyeztetünk egy konkrét kezdési időpontot, küldünk egy naptár meghívást az időpontra, amiben benne van a helyszín és a parkolás. Az óra végén egyeztetjük a következő táncóra időpontját, csinálunk a Ti telefonotokkal egy videót a „házi feladatról”, hogy mit tanultatok az adott órán. A tánctanulásra néha a párok stresszesen gondolnak, de mi azon vagyunk, hogy ez móka és kacagás legyen, de az otthoni gyakorlást így sem fogjátok megúszni, az tényleg kell hozzá.

Üzenet a zenékkel vagy az órával kapcsolatban

Várunk a táncórára!