Jóga

Gyere jógázz velünk!
Óráink elérhetőek jógatermi foglalkozásokkal ( nem online )

Kislétszámú, családias, csoportos foglalkozásaink, 6-7 fő / óra

Rubinek Judit a Miami Tánciskola jóga oktatója

A jóga gondolatvilága

„Sem a test, sem pedig a hangulat nem lehet úrrá felettünk.
Nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy a test tartozik hozzánk, nem mi a testünkhöz.”
Vivekánanada

jóga oktatás kezdőknek Vácon a Miami tánciskolában Rubinek Judittal heti három alkalommal, kedden, csütörtökön és pénteken.

Kinek ajánljuk a Jóga órákat?

Várjuk szeretettel azokat, akik nehezen mozognak, fáradtnak érzik magukat a sok ülő munkától, merev ízületeket, izmokat éreznek a testükben, vagy éppen egy betegségből felépülőben vannak. A testet újra formába hozni nem is annyira nehéz, mint ahogy elsőre gondolja az ember. Már a második, harmadik jóga órán érzezni fogja, hogy nem olyan merev a válla, mint előtte. Magasabbra tudja emelni a karját és könnyebben hajol le, ha fel kell húzni a cipőjét. A test olyan, mint egy rozsdás zár, ha megmozgatják és megindul a keringés, beolajozódik és újra működni kezd. Mindezt rengeteg türelemmel, kedvességgel és jól felépített óramenettel érjük el.

Nincsenek kitekert, lehetetlen mozdulatok, nem tesszük a lábunkat a nyakunkba. Mindenki a saját tempójában halad, ha szükséges pihenhet, ha bírja, folytatja a gyakorlatokat.

Mi a jóga?

A jóga tudatossággal teli életforma, mely szavakkal nehezen megfogalmazható. Amikor a lényünk kitisztul, csendbe, nyugalomba vonul és szeretettel töltődik fel, ez beszédesebb minden kimondott vagy leírt szónál. Jógával jó állapotban tarthatjuk a testünket és a lelkünket. Segít megismerni magunkat, s ha gyakrabban merülünk el magunkban, nem leszünk oly sokat magunkon kívül. Harmóniában lenni testünkkel – lelkünkkel, másokkal és a természettel – ez is jóga

A jóga a test fölötti tudatos kontroll, statikai viszonyok tökéletesítése segédeszközökkel és segédeszközök nélkül. Előnye, hogy minden korosztály, akár krónikus betegségben szenvedő emberek is gyakorolhatják. A napi jóga gyakorlat segítséget ad az élet zűrzavarában.

Néhány gyakorlati tanács jóga előtt és után,

– előtte min. 1 órával ne egyél és ne igyál semmit
– utána szintén tarts 1 óra szünetet az evéssel, ivással
– kényelmes öltözéket válassz, rugalmas nadrág, rövid ujjú felső, mezítláb vagy kényelmes zokniban
– jógamatrac szerencsésebb, mint a polifóm – ezt mi is biztosítjuk, ha nincs még sajátod
– lehet, hogy az óra során elfáradsz, de feltöltődsz energiával, ami kihat a napod hátralévő részére
– az óra végi lazításhoz egy takarót vagy törülközőt célszerű hozni

Órákink a Miami Tánciskolában

Esti órák felnőtteknek Mini csoportban
kedden 17.45-18.45 és 19.00-20.00 óráig
pénteken 18.00-19.00 óráig

Délelőtti felnőtt jóga óra
csütörtökön 9.00-10.00 óráig

Tini jóga
pénteken 16.30-17.30 óráig

Szenior jóga óra – részletek
csütörtökön 10.15-11.15 óráig

Helyszín: Vác, Görgey Artúr u. 55. 1-es kapucsengő
részletes térkép a helyszínre

Vezeti: Rubinek Judit jóga oktató

rubinek-judit-joga-03-miami-tanciskola-vac-500

A felnőtt tanfolyam díja

2.500 Ft/alkalom vagy 4 alkalmas bérlet 9.000 Ft
A bérlet érvényessége 6 hét, ez alatt az idő alatt lehet felhasználni a 4 jóga alkalmat

A tini és szenior jóga

2.000 Ft/alkalom vagy 4 alkalmas bérlet 7.500 Ft,  ( 1.875/ 1 óra )

Az első alkalomra szóló kedvezményes letölthető órajegyed
Díjmentes órajegy letöltés a csoportos órákra

A csoporthoz folyamatosan lehet csatlakozni.
Ha van matracod, hozd kérlek magaddal, ha nincs kérlek írj, tudunk biztosítani

Kérdésed van Judithoz? Kérlek írj itt

Miami Jóga a facebookon

jóga vácon a miami tánciskolában rubinek judittal heti háromszor felnőtteknek, péntekenként gyerekeknek

Nem ezt az órát kerested? Semmi gond!

Nézz körül itt, hátha lesz olyan ami megtetszik