Szalagavató

Tánctanárt kerestek a szalagavató tánchoz?
Menjetek biztosra, kérjetek ingyenes próba órát!

Mi színpadra visszük a legvadabb ötleteiket is!

Szalagavató tánctanítás végzősöknek

Ingyenes óra kéréshez küldj légyszíves e-mailt és tel.számot az info@miamitanciskola.hu címre, hívj a +3620/494-1722 es számon, a lenti üzenőn kersztül vagy, írj a FB-on

A részletek egyeztetése, hogy mikor, hol legyen a próba már személyesen történik, ami nálatok lesz az iskolában.

Hogyan indul az egész?

Minden osztállyal pontosan egyeztetjük az ötleteket, az igényeket, a létszámot és az elképzeléseket.

Legtöbbször nincs egységes vélemény az osztályban arról, hogy mit is kellene táncolni. De ez rendben van, hiszen még pizzából sem ugyanazt szeretitek és a szalagavató tánc ennél sokkal komolyabb döntést igényel.

Rengeteg ötletünk van arra, hogy a látszólag egymástól teljesen eltérő műfajokat, hogyan lehet mégis egy produkcióba kapcsolni.

Kik tartják majd az órát?

Pál Saci, táncoktató, éveken keresztült táncolt színpadon, az egyéni, páros és formációs táncokban is komoly tapasztalattal rendelkezik.

Igar Tibor, tánctanár, több mint száz szalagavatós tánc betanítása fűzödik már a nevéhez. Szinte minden műfajban készített fel osztályokat a nyitó és szalagavatós táncra.

A tanév kezdetén szeretnénk segíteni, ezért összegyűjtöttük a klasszikus és modern táncokat egy csokorba.
A táncok elsajátítása heti egy táncórával 10 hét, ezért a tánctanulást a szalagavató előtt 3 hónappal célszerű elkezdeni.

Szalagavatós mixek:

Bármilyen modern zenék összekapcsolása egy összefüggő táncba, időkerékkel, dance-evolutionban vagy egyéni közös ötlet alapján.

Idegen nemzetek táncai:
Skót, mexikói, görög, orosz, spanyol, cseh polka, észak-amerikai country, tiroli polka, sörtánc, ír tánc, arab táncok, cigánytánc, egyiptomi fáraótánc, zsidótánc

Latin-amerikai táncok:
Mambó, salsa, cha-cha-cha, paso-doble, samba, jive, rumba, merengue
Klasszikus báli táncok:
Bécsi és angol keringő, tangó, palotás, fox-trott, osztályok és az évfolyam részére egyaránt.
Musical és revü:
A Hair, Grease, Chicago, Macskák c. film táncai, kán-kán, charleston, matróztánc ill. más ismert musicalek zenéire készült koreográfiák
Divattáncok:
Rocky, twist, afrikai dzsungeltánc, funky, hip-hop

Árak

Létszámtól függően 8.000-9.000 Ft/fő,
Kislészámú táncra 15 fő alatti létszám esetén egyedi árak.

Írj nekünk itt és 1 napon belül jön a válasz