Pilates

Pilates órák Vácon Gajda Gabival keddenként szünetelnek a Miami tánciskolában

Gabi a Boronkayban tart órákat, ezért az ő elérhetőségein van lehetőség részt venni a Pilatesen

gajda-gabriella-pilates-miami-tanciskola-vac-2-500

Gajda Gabriella nemzetközi Pilates oktató

A pilates a test,a tudat és a lélek harmóniáját nyújtja nekünk.
„Testi egészséged a boldogságod előfeltétele”- Joseph Pilates

Hallottál már a pilatesről, de nem tudod, pontosan mi is ez?

Egy olyan mozgásforma, melyet a pilates atyja, Joseph Pilates eredetileg a világháborúban megsérült katonák rehabilitációja céljából fejlesztett ki. Csodálatos gyógyulások sorozatával robbant be a köztudatba, majd később New Yorkban a táncosok és filmsztárok elit tornája lett.
Ma már alakformáló és számos más csodás hatása miatt is népszerűségnek örvend.
Valóságos testszobrászat. Megtanít arra,hogyan bánjunk testünkkel ebben a rohanó világban, a rengetek civilizációs ártalom közepette.

Kiknek ajánljuk a pilatest?

– azoknak, akik mindennapos hát-derék-és egyéb fájdalmakkal élnek,
– akik nemrég szültek, és szeretnének újra elégedetten tükörbe nézni, szétnyílt hasizmaikat műtét nélkül összezárni,
– akik nem végezhetnek, vagy nem szeretik az ugrálós sportokat,
– túlsúllyal élőknek,
– akik sohasem sportoltak még, de szeretnék elkezdeni,
– akik egészségtudatos életmódra szeretnének váltani.

Hogyan készülj fel egy pilates órára?

Először is hagyd otthon minden félelmedet, pl.: kövér vagyok, nem vagyok hajlékony – nemsokára az leszel, gyengék az izmaim, mit gondolnak majd rólam a többiek ha bénázok…stb.
Itt ilyen nincs, mindenki más miatt jön: fájdalmakat szeretne megszüntetni, fogyni, alakot formálni szeretne,mindenki saját magára koncentrál az órán.
Pilates előtt 2 órával tartalmasat már ne egyél. Hozd magaddal a jóga matracodat vagy polifomodat. Egy kis üveges vizet. Ruházatod legyen kényelmes, sportcipő nem kell.

Milyen korosztályra számíts az óráimon?

Klasszikus felnőtt tanfolyam a miénk, nincsenek gyerekek és nyugdíjasok sem.

Bonyolultak a gyakorlatok?

Egyáltalán nem. Egyszerű gyakorlatokat tanulunk, inkább a kivitelezésben rejlik a titok. Megtanítalak, hogyan figyelj a mozdulatok végzése közben minden egyes porcikádra.
Mivel folyamatosan csatlakoznak újak a csoporthoz, vegyesen végezzük az alap-és a nehezebb gyakorlatokat, így mindenki számára egyénre szabva, ahhoz igazodva, hogy gerincbeteg vagy esetleg mostanában szültél, bármilyen egyéb problémád van.

Árak: 1100 Ft / alkalom,
vagy bérlettel 900 Ft / alkalom – 5 alkalmas 4500 Ft, 10 alkalmas 9000 Ft

Az első óra díjmentes próbálható ki a letöltött órajeggyel

gajda-gabriella-pilates-miami-tanciskola-vac-300