hétvégi rendezvények

Szombati Jóga délután Vácon Judittal

Jóga délután március 14. szombaton 15-18 óráig

Kinek ajánljuk? Magadra ismersz?

– szereted a pozítiv emberekkel megtöltött légkört
– jól esne egy kis kikapcsolódás mozgással
– szeretnéd kipróbálni a jógát, de hétköznap sosem tudod megoldani
– nem tudsz bevállalni egy állandó tanfolyamot, de az alkalmi workshop érdekel
– még szabad március 14-én a szombat délutánod

Szeretettel várlak március második szombatján a Jóga délutánon
Pár évvel ezelőtt szeretett Tanárommal, Zsarnóczai Tündével ♥ közösen tartottunk hasonló napot. Az Ő szavaival élve hívok Mindenkit, aki nyitott a programra. ?
„Ismerkedünk majd a test fölötti tudatos kontrollal, izmaink helyes használatával. Megpróbáljuk megérteni, hogy mennyire fontos az egyenes és rugalmas gerinc, a jó emésztés a nyugodt-tiszta elme. Milyen csodás amikor megfigyeljük hogyan lélegzünk vagy LÉLEKzünk.

Várjuk azokat, akik fáradtnak érzik magukat, időnként fáj a hátuk, válluk, derekuk, térdük, hogy megérezhessék a jóga gyógyító hatását, mert ezen segíteni tudunk és akarunk.
Várjuk az egészségeseket is, hogy legyenek még erősebbek, építsék be életükbe a jógagyakorlatokat, s magukban békét teremtve másokra is jó hatással lehessenek.”

Program:
15.00-16.15-ig Jógapózok gyakorlása segítőkkel, eszközökkel
betekintés „az igazítás művészetébe”
16.30-17.00-ig Ismerkedés a test-típusokkal,
Jóga és az Ayurvéda kapcsolata
17.00-17.30-ig dinamikus Asana-sorozatok
17.30-18.00-ig Pranayama, relaxáció – meglepetéssel

„Az ászana nem egy olyan póz, amit mechanikusan veszel fel. Gondolkodást is igényel, melynek a végén egyensúlyba kerül a mozgás és az ellenállás.” -B.K.S. Iyengar

A program ára:
– „Miamisoknak”, akik már járnak hozzánk elővételben 4.000 Ft, a helyszínen 4.500 Ft
– Külsősként, akiket ugyanúgy szeretettel várunk elővételben 4.500 Ft a helyszínen 5.000 Ft

Időpont: 2020. 03.14. szombat, 15.00-18.00 óráig